czwartek, 16 lutego 2017

Część II Rozdział X - Będziemy miały nowy wózek!

W miniony wtorek nasz mały Gang odwiedził w gdańskim magistracie Prezydenta Pawła Adamowicza. Niemal godzinne spotkanie upłynęło nam w miłej atmosferze, dziewczyny zostały obsypane prezentami przez Pana Prezydenta, a Prezydent otrzymał drobny upominek od naszych dziewczynek.
 
Na spotkanie, które umówione mieliśmy na 14 dotarliśmy punktualnie o 14:03, bo w dobrym guście jest się odrobinę spóźnić. Oczywiście żartuję, mieliśmy ogromny problem ze znalezieniem miejsca parkingowego, przez co z parkingu do urzędu musieliśmy przejść przez połowę Gdańska, ale w końcu dotarliśmy na miejsce, gdzie zostaliśmy ciepło przywitani przez Pana Prezydenta oraz Panią Magdę, z którą ustalaliśmy szczegóły naszej wizyty.
 
  
Dzień dobry! To my. Od lewej: Kinga, Ania, Diana
Po powitaniu i miłej rozmowie, Pan Prezydent zadeklarował, że poza całym gradem upominków w postaci maskotek, kocyków, ręczników i książeczek, dziewczyny otrzymają coś, czego brakowało im do pełni szczęścia, czyli wózek, taki dla trojaczków, dzięki czemu nie będą musiały ściskać się niczym serdelki w wózku bliźniaczym.

Czas na pamiątkowe zdjęcie
Niestety jak to zwykle bywa, czas w miłej atmosferze mija za szybko i w mgnieniu oka czas naszego spotkania zbliżał się do końca. 

Było miło, ale czas wracać do domu. Siemka!
Na koniec, zanim wyszliśmy, przekazaliśmy Panu Prezydentowi jeszcze drobny upominek, czyli nasz "firmowy" kubek, po czym pożegnaliśmy się, Pan Prezydent musiał wrócić do obowiązków, zaś my zebraliśmy siebie i Gang i ruszyliśmy do domu.

Z tego miejsca raz jeszcze chcielibyśmy podziękować Prezydentowi Pawłowi Adamowiczowi za bardzo miłe spotkanie, Pani Magdzie Skorupce-Kaczmarek za jego organizację i dopięcie wszystkich szczegółów, a Panu Dominikowi Paszlińskiemu z portalu gdańsk.pl za wykonanie pamiątkowych zdjęć, które możecie oglądać w niniejszym tekście.

Na koniec pamiątkowe zdjęcie z upominkiem od naszych małych księżniczek.