czwartek, 15 grudnia 2016

Konkurs imienia urodzin Gangu

Jakiś czas temu, gdy Mysza leżała już w szpitalu, ktoś zadzwonił do moich drzwi. Nie zadzwonił jednak raz, a dwa razy. 
- Listonosz - mruknąłem pod nosem - polecony? - zapytałem już głośno otwierając drzwi
- Nie, paczka - odpowiedział kurier
Mogła to być bomba, broń chemiczna, lub zużyta pielucha od któregoś z hejterów, ale nie. Okazało się, że w paczce znajduje się... paczka, do której przymocowany był liścik, a całość wyglądała tak:A w tym pięknym opakowaniu znajdowały się: krem do rąk, maść przeciw pieluszkowemu zapaleniu skóry, oraz pielęgnacyjny krem do biustu w czasie laktacji, wszystko renomowanej marki Palmer's. Produkty te zostały nam przekazane, abyśmy na własnej skórze przetestowali ich działanie. 

No cóż, test się rozpoczął, relacja za jakiś czas, a tymczasem okazało się, że poza produktami do testowania, otrzymaliśmy od marki Palmer's również drugi zestaw - krem do biustu oraz maść, który trafi do kogoś z Was! Co trzeba zrobić, aby otrzymać ten prezent? Wykazać się odrobiną inwencji i dwa razy kliknąć na Facebooku. Zasady konkursu poniżej.

ZASADY:
  
1.   Zalajkować fanpage trojaczkowo.pl, który znajduje się tu:https://www.facebook.com/trojaczkowopl/

2. Zalajkować fanpage marki Palmer's Polska, który znajduje się tu: https://www.facebook.com/PalmersPolska/

3. Udostępnić niniejszy post na własnej ścianie na portalu facebook

4. Tu potrzeba wykazać się odrobiną inwencji i zrobić/napisać/narysować/zaśpiewać coś na powitanie Gangu na świecie. 

Zgłoszenia związane z punktem czwartym wysyłamy na adres mailowy bartek@trojaczkowo.pl , w tytule maila wpisujemy "Konkurs"

Na zgłoszenia czekamy do 20 grudnia do godziny 00:00. 20 grudnia wieczorem ogłosimy decyzję Jury w skład którego wchodzić będą: Mysza, autor bloga i Gang. Jeśli w miarę szybko uda się uzyskać adres do laureata konkursu, na święta paczka powinna być u zwycięzcy. 

Do boju! :)