wtorek, 25 października 2016

Rozdział XXIX - Obcy

Pamiętacie scenę z 8. Pasażera Nostromo, tę w której z Kane'a wyskakuje mały Alien? Ostatnio podobne obrazki mam na co dzień, z tym że Mysza jest jak Kane, a Gang jest jak Obcy.

Biorąc poprawkę na to, że dziewczyny ważą już pewnie po około kilogramie, nie ma się co dziwić, że się tak rozpychają. Z drugiej strony żal patrzeć, jak moja umęczona żona raz za razem przyjmuje ciosy w żebra, nerki i inne elementy wyposażenia Myszowego wnętrza. Ostatnio nawet stwierdziliśmy, że jak już Laski wrócą ze szpitala, kupimy jakąś zabawkę w kształcie żeber, żeby ta dziewczynka, która z takim umiłowaniem się w nie wtula, miała w łóżeczku to, co lubi najbardziej. Kilka dni temu uznałem, że spróbuję nagrać filmik na fanpejdża, jak Gang podskakuje w mojożonowym brzuchu, ale jak tylko uruchomiłem kamerę, wszystko się nagle uspokoiło, a jedynym śladem po walce, która trwała w matczynym brzuchu jeszcze kilka minut wcześniej, byl wypięty tyłek jednej z Gangusek, który tworzył coś w rodzaju brzucha na brzuchu matki-żywicielki.

Co do samej matki-żywicielki vel. Kulturystki, sterydy wyraźnie pomogły. Niestety tylko na chwilę. Aktualnie wysypka powróciła ze zdwojoną siłą, swędząc tak, że Mysza zdziera sobie skórę (prawie), a wczoraj nałożyliśmy ostatnią dawkę leku. W ogóle jakieś oszukane były te sterydy, bo jedyne co po nich urosło to myszowy brzuch, ale nie sądzę, żeby była to zasługa maści. A mówiąc zupełnie poważnie, trzeba będzie skonsultować się z Panią profesor, bo do wysypki znów dołączył piekielny refluks, przez który moja umęczona żona nie może zasnąć w pozycji innej niż siedząca, a jak już zaśnie, zaraz się budzi z niemiłym uczuciem palenia w przełyku. Mam nadzieję, że Pani profesor coś na to poradzi, bo nie dość, że jest to bardzo nieprzyjemne, to jeszcze strasznie męczące.

Do kolejnej wizyty u Pani profesor pozostało jeszcze 11 dni, strasznie długo. Z drugiej strony pewnie nie zdążymy się obejrzeć, a znów będę siedział pod "Szczęśliwym bocianem" i czekał, aż Pani profesor skończy badać środek Myszy i zaprosi mnie do wspólnego podglądania Gangu.